Tesla Model 3 – najważniejsze informacje na temat elektryka

Tesla Model 3 - najważniejsze informacje na temat elektryka

Model 3 marki Tesla to auto, które zachwyca nowoczesnym designem i osiągami. Zaledwie 15 minut ładowania wystarczy na przejechanie ponad 280 kilometrów, a całkowity zasięg przy pełnym akumulatorze przekracza 600 km.

Powyższe osiągi są możliwe dzięki nowej stylistyce nadwozia, która została zoptymalizowana w taki sposób, aby pojazd był w jak największym stopniu aerodynamiczny.

Nowe wnętrze Tesla 3

Zmiany projektantów nie ograniczyły się jedynie do nadwozia. Model 3 oferuje nowe wnętrze, którego oświetlenie można dostosować do własnych preferencji.

Producent wprowadził również dwa nowe kolory (Stealth Grey i Ultra Red), które wyglądają inaczej w zależności od oświetlenia.

Większy komfort podczas jazdy

Kolejna istotna innowacja, o której warto wspomnieć, to zastosowanie 360-stopniowego szkła akustycznego. Z jednej strony przekłada się to na większe wyciszenie kabiny i poprawę komfortu kierowcy oraz pasażerów.

Z drugiej daje możliwość oglądania nieba przez szklany dach wyposażony w filtr UV.

Tesla sterowana smartfonem

Podobnie jak w przypadku innych modeli z rodziny Tesla, samochód elektryczny oznaczony jako Model 3 może być sterowany przy pomocy smartfona. Można więc między innymi włączyć zdalnie światła, otworzyć bagażnik lub po prostu włączyć ogrzewanie / chłodzenie wnętrza pojazdu.

Tryb Sentry Mode zwiększa natomiast bezpieczeństwo, bo dzięki niemu użytkownik jest na bieżąco informowany (powiadomieniami wysyłanymi na telefon) o ewentualnych zagrożeniach występujących w otoczeniu pojazdu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane wpisy